| Danu55 a întrebat:

Bună TPU.Am 11 ani și 5 luni.Fac l*ba odată la 3 zile.fac prea mult? fac prea puțin? este normal? dau fundiță unui răspuns bun și să zică "de ce"

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Pentru mine ar fi MULT prea puțin. La tine, ar putea fi prea mult. Nu există un răspuns corect aici, depinde de la om la om.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E în regulă, eu o făceam și încă o fac și mai des de atât. Alții o fac mai rar, gen o dată pe săptămână - fiecare cum simte nevoia. Dacă vrei, dă-mi un mesaj privat și îți explic mai multe

| CreativeQadas a răspuns:

Esti putin cam mic sa faci asta