| N3skafe a întrebat:

Buna TPU am 12 ani par brunet ochi caprui joc fotball si caut prietena sunt din bucurestisec 3 cine vrea ad leo_messi_1998

4 răspunsuri:
| Dennys1521 a răspuns:

Ba boschetare
ce zici de ceva matrimoniale?
ce pana mea te face sa crezi ca TPU e site pentru gasit prietena?

| alinnephilim a răspuns:

Yess! abe asteptam o postare ca asta laughing... Cauti o prietena da nu gasesti? Cauti o prietena da nu gasesti? laughing Toate fetili sa apeleze la tine, toate fetili sa apeleze la el. Baiete mai facut fericit laughing.

| Woody_8703 a răspuns:

Screen laughing)

| brunetzicu90 a răspuns:

Frate se prostea si ce teapa vroia sa le traga la toate vroia sa le cheme in parc si vina la brat cu gagicasa asa ca lasatil in pace