| You4Bahoi a întrebat:

Buna TPU am 12 ani si imi place de o fata.

Intrebarea este cum pot sa fac sa ii spun ca o plac si ca vreau sa fii impreuna cu ea.

Sunt prieten destul de bun cu ea.

Va rog să mă ajutati!

Răspuns Câştigător
| Andreea249 a răspuns:

Vorbeşte frumos cu ea, poartă-te frumos cu ea, arată-i că respecți o fată, încearcă sa o apropii mai mult de tine, apoi spune-i că o placi. Spune-i tot ce îți place la ea.

1 răspuns:
| Punyaso a răspuns:

Nu-i da mesaj, că iese rău, spune-i direct în faţă, după ce devii sigur pe tine, şi pregăteşte-te emoţional deoarece e posibil să fii respins sau acceptat. Baftă mare!