| furt23 a întrebat:

Am 12ani si penisul meu eate de 14cm.Intrebarea mea este:
E normal la varsta mea?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

DA. Este foarte normala marimea, chiar putin peste marimea acceptata in cazul in care ai masurat corect si nu incerci sa epatezi.

13 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Nu e normal penisul trebuie sa fie dulblul varstei deci trebuie sa il ai de 28 cm

| Emilian65 a răspuns:

Este mai mult decat normal. El va mai creste odata cu inaintarea ta in varsta.

| Mihai1810 a răspuns:

E normal, poate o sa-ti mai creasca. Nu marimea e importanta, important e sa stii ce sa faci cu el.

| Armenianeek a răspuns:

Ce preocupari la 12 ani... In fine laughing
Da, e normal. Dar intrebarea e: ai pus rigla cum trebuie? laughing laughing laughing

| RaisaPretty a răspuns:

Cred ca la vatstata ar trebui sa te ingrijoreze de maimiea iq-ului decat de marimea penisului/

| David000000 a răspuns:

Cred ca da dar este in erectie sau cand ''doarme?''' al meu in erectie e 17.5 cm si cand ''doarme'' 15.5 cm
si am si eu 12 big grin

| Mihai1810 a răspuns (pentru David000000):

Prietene lungimea penisului nu se masoara de la fund.

| David000000 a răspuns (pentru Mihai1810):

Stiu ca nu se masoara de la fund eu l-am masurat de la inceput si pana la sfarsit adica cu o rigla de 30 cm... era jumate cand dormea si jumate +2.5 cm cand era sculat.

| Mihai1810 a răspuns (pentru David000000):

Nu se masoara nu rigla, si eu l-am masurat cu rigla si mi-a dat 18 cm.

| David000000 a răspuns (pentru Mihai1810):

Dar cu ce?

| Mihai1810 a răspuns (pentru David000000):

Cu centimetrul de croitorie cred ca ar iesi mai reala masuratoarea

| David000000 a răspuns (pentru Mihai1810):

Aaa oe bune mi-a iesit alta marime... cand doarme 16.5 si cand e sculat 18.9 cm laughing)))) aa aveam penisu mai mare laughing)

| Mate_Andrei_1980 a răspuns:

Nu. Ai un serpalau in pantaloni!