| Dudau_Alexandru_1990 a întrebat:

Am 13 ani, am avut o relatiie care a durat 6 luni si dupa acest timp ne-am despartit deoarece eream foarte gelos, ce pot sa fac sa imi recapat prietena inapoi, imi place foarte mult de ea.
Ea abia ma suporta la scoala, eu vreau sa ma impac cu ea, ajutor, va rog.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ce fel de relatie ai avut puiule la 12 ani jumate?
Ti-a furat masinuta si nu ti-a mai dat-o inapoi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca iereai jelos, nu ai ke fake.

| kandaraki a răspuns:

Ce relatie la 13 ani? esti copil inca, nu stii ce e aia relatie, ce sunt alea sentimente, ce e aia viata. Pune mana pe carte si invata mai bine, lasa relatiile la 18 ani te vei gandi, esti un mucos inca!

| Mada606 a răspuns:

E cam ciudat să citesc despre relația ta serioasă la 13 ani dar felicitări dacă a durat atât și acum hai să încerc să ajut și eu cu un sfat, îi duci o ciocolată sau flori, ceva gen, faci un gest drăguț pentru ea, îți ceri scuze și promiți că încerci să lași gelozia și explici faptul că aceasta a existat doar din teama de a o pierde

| AlexLK a răspuns:

Incearca sa fi cat mai sincer cu ea.Sa ii explici ca esti asa din cauza ca o placi foarte mult dar promite-i ca o sa te indrepti si fa chestii dragute pentru ea fara sa o sufoci.Incearca sa-i dai cat mai multa libertate ca sa se simta in largul ei langa tine.