| Nimicnou1122 a întrebat:

Buna TPU
Am 13 ani si cateva luni, si ieri ( la ora 3) cand am mers la baie am observat pe hartia igienica cu care tocmai m.am sters ( si pe lenjerie ) niste urme ( pete ) maro-rosiatice, care erau foarte subtiri. de atunci nu mi.a mai venit
P.S nu mi.a mai venit niciodata menstruatia.

Răspuns Câştigător
| GdX a răspuns:

Nu te speria, ai crescut si iti vine menstruatia. Bafta si ai grija de tine.

| Nimicnou1122 explică (pentru GdX):

Ok, dar cand o sa imi mai vina?

| Nimicnou1122 explică (pentru GdX):

Ok, dar cand o sa imi mai vina? Deoarece de ieri nu mi.a mai venit deloc

| GdX a răspuns (pentru Nimicnou1122):

Fiind la inceput, va dura poate chiar luna viitoare sa iti vina.

5 răspunsuri:
| gheorghe699 a răspuns:

Sunt primele semne ca urmeaza sa intri in categoria d-nelor, numai esti copil.

| MGEORGESCU a răspuns:

Buna! Sper sa te ajute asta:
http://www.eva.ro/......-4072.html