| Marian876 a întrebat:

Buna TPU! Am 13 ani si madularul de 12 cm cand este sculat.Cand nu este sculat are 4 cm.Sunt dependent de masturbare...credeti ca acest lucru ma poate afecta? Rog seriozitate.

9 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

In cazul in care nu-ti freci exagerat de des si de mult madularul, in acel caz NU se va intampla nimic rau sau ceva ce ar putea sa-ti afecteze sanatatea ta si nici pe cea a madularului in sine, Sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Cu siguranta te va afecta. In scurt timp vei deveni dependent de laba si apoi impotent.

| Sofer a răspuns:

Masturbează te mai puțin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vei avea probleme cu ejacularea precoce daca bagi multe labi.

| MValentin a răspuns:

Nu abuza de asta deoarece cand o sa fie vorba sa intretii relatii sexuale e sansa mare ca,, penisul,, tau sa fie obisnuit prea mult cu mana si sa nu se scoale

| IngerasulMicut a răspuns:

Ok! Vrei sa îți spun *** sau labăr?

| IngerasulMicut a răspuns:

Ok! Vrei sa îți spun l*bagiu sau labăr?

| bogdanel333 a răspuns:

Ce Facebook ai prietene?