| MihocDaniel1987 a întrebat:

am 13 ani si nu prea stiu care ar trebui sa fie marimea penisului meu atat din punct de vedere medical cat si ca sa pot satisface o fata de varsta mea, a mea are cam 15 cm cand e sculata (masurata cu rigla) si cand e culcata nu am masurata!

Rog seriozitate si fara jigniri!

Răspuns Câştigător
| gabrielaa9191 a răspuns:

Poftim ai aici informatii despre aceasta :
Link: http://www.sfatulmedicului.ro/......ului_10007
P.S.: Daca nu doresti sa citesti tot subiectul pe care te intereseaza in speial este "Dimensiunea medie a penisului"

| Ezeru a răspuns (pentru gabrielaa9191):

Imi cer scuze pentru greseli. Am probleme cu tastatura. In fine...
Corectie :
tot subiectul - tot, subiectul
speial - special

10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

La 13 ani... Sa satisfaci femei?

| anonima0101 a răspuns:

laughing))) baii la 13 ani copii de varsta ta au primul sarut iar tu?! laughing Vai de **** ta laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Diana1417 a răspuns:

E bine asa

| user123456789 a răspuns:

Tot vad intrebari de-astea, cu marimea penisului, mai ales venind de la unii cu varsta cuprinsa intre 10-14 ani, obsedati de scula lor. La 13 ani vezi-ti de scoala si lasa penisu' si satisfacerea fetelor, ai timp si de asta. Uneori ma pis pe mine de ras, eu nu am pus intrebarea asta vreodata ca nu am de ce (stau in regula cu penisul). big grin big grin laughing
13 ani. ai de capul meu!

| xCriis a răspuns:

Heiiii. La 13 ani ar trebui sa inveti abia sa saruti nu sa satisfaci fetele laughing!

| MihocDaniel1987 explică (pentru xCriis):

Te gandeai ca vreau sa *** inainte de a saruta? :O

| mary343 a răspuns:

Wtf, de acum te gandesi la d'astea?! Mai asteapta si tu 3-4 ani si dupa poti sa te gandesti la asa ceva.

| gabrielaa9191 a răspuns:

laughing laughing laughing lasa penisu și trăiește copilăria