| LigiaAlexandraa a întrebat:

Buna TPU
am 14 ani si imi place de un baiat care are tot 14 si el ma place, vorbim de mult timp si m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el. eu sunt mai timida si nu am vrut sa spun da.
adica nu stiu, mi se pare ca sunt prea micuta (si la varsta si la inaltime ) sa merg cu el de mana pe strada si sa ne sarutam / imbratisam. mi se pare ciudat si mi-e frica de ce cred oamenii.
voi ce parere aveti?
*nici nu se pune problema relatiilor sexuale, suntem prea mici*

Răspuns Câştigător
| foreveryou a răspuns:

Nu-mi vine sa cred. Adica il placi si te place, iar TU nu i-ai spus da, eu am 15 si VISEZ la asta. De ce nu i-ai spus da? ala nu e un motiv bun si daca esti mica, ce? relatiile tip fata scunda si baiat inalt sunt foarte dragute, iar daca oamenii se uita, ce? daca tu il placi si el te place cu adevarat, parerea celorlalti nu conteaza.winking btw : ce i-ai raspuns? ca nu?

| LigiaAlexandraa explică (pentru foreveryou):

I-am spus sa o luam pas cu pas, nu a fost chiar un nu. laughing

| LigiaAlexandraa explică (pentru foreveryou):

I-am zis sa o luam pas cu pas, nu a fost un nu chiar laughing)

| foreveryou a răspuns (pentru LigiaAlexandraa):

Uhh, e bine si-asa, credeam c-ai spus nu laughing. mersi pentru fundita big grin

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

...mici,mici, dar spune drept: chiar nu ai vrea?

| stark47 a răspuns:

Daca nu esti in regula cu afisarea in public o puteti face intr-un loc mai retras.
sunt sigur ca va intelege, chiar va crea o atmosfera mai romantica.
el stie ca esti timida asa ca sigur v sti cum sa procedeze cu tine asa ca daca tu doresti ai putea incepe o relatie. daca tu simti, go 4 it