| mihai293827 a întrebat:

Buna TPU, am 14 ani si o fata de 17 ani vrea sa ne ****, tin sa mentionez ca sunt virgin si ea nu, cum ar trebui sa procedez daca am emoții?

9 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Ai fi mai frricit daca nu ai face sex deloc cu nimeni pana la casatorie. Daca te trezesti cu ceva BTS esti rezolvat pe viata Pacatul curviei nu aduce fericire pe termen lung in viata nimanùi.

| Violleta2022 a răspuns:

Da-i pace curvulitei aleia, ca probabil are boli cu tarnsmitere sexuala sia cums e razbuna pe toti baietii cu care se culca.
Oricum, tu la anisorii astia nu ai avea nici ce sa-i arati, ca-i un cuc mic in panataloni, sa mai craesca ala sa ajunga penis, si pe la 17-18 ani, poti incepe si sexul.

| Niciunnumedeutilizator a răspuns:

Cel mai bine nu te duci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să înveți pentru Evaluarea Națională. happy

| Tactuecelmaitare a răspuns:

Este ILEGAL băiatu.

| emilllyya a răspuns:

Mai bine nu procedezi, fiindca intri in probleme legale. (si tu, si ea)

| luchax a răspuns:

Nu asculta ce zice lumea aici, diferenta de 3 ani e maximul legal si te incadrezi. Arata-i cine-i sefu

| Hezhex a răspuns:

Nu ar trebui mai bine iti incepi viata sexuala la 18 ani sau mai târziu de 18 daca faci acum o sa ai sanse sa intru in belele