| Clf_Abby_1993 a întrebat:

am 14 ani si vreau sa va spun o poveste.Pe Facebook a intrat un baiat pe mine,frumos,s-a bagat in vorba cu mine si ziua urmatoare a zis sa ma duc la el la meci sa-l vad,m-am dus, nu am putut sa ne vedem pentru ca tot timpul era in meci. Dupa o saptamana ne-am gandit sa ne intalnim poate iese ceva, ne-am intalnit prima zi totul emotionant, mai distanti eram.A doua zi eu cu el ne-am tot trimis mesaje ca sa o ia el pe prietena mea cea mai buna de mana( e foarte timida ea) cu greu a luat-o. Am facut cu el pariu ca daca o ia ii dau un lant. Seara ne-a condus acasa si el mi-a spus ca dupa ce am intrat eu in scara prietena mea l-a lasat de mana si a plecat repede (fiind aman2 luati de mana) iar ea mi-a spus ca a condus-o pana acasa si a incercat si sa o pupe. A treia zi cand ne-am intalnit ne-am tot distrat pe seama prietenei, se tot dadea el la ea si se vedea pe fata lui ca o face la distractie pana ce s-a plictisit de ea, a inceput sa vorbeasca cu mine, eram foarte aproape de el si l-am pupat ( primul pupic cu un baiat ) dupa am iesit afara pe banca( eram in scara) si tot asa facea glume pe seama prietenei. L-am mai pupat odata pt.ca m-am facut suparata..deoarece ne tot dadeam palme eu cu el asa din joaca si el mi-a dat mai tare din greseala ( si-a si cerut scuze m-a luat in brate). Dupa el a plecat in cantonament si colegul meu de clasa i-a spus antrenorului lui ca x (baiatul) are prietena, i-a spus antrenorului de mine, totul frumos ( nu eram impreuna) dupa l-am intrebat chiar suntem? Si el a spus de azi suntem oficial impreuna, eram foarte fericita! Asa deci mai departe, prietena mea mi-a spus minciunile de ex.atunci cand el mi-a spus ca ea l-a lasat de mana dar de fapt a condus-o acasa si a vrut sa o si pupe, imi spunea ca-l suna maica-sa dar atunci incerca s-o pupe. Ne-am intalnit amandoua cu el si am zis sa ne razbunam. A pus mana pe mine si i-am tras-o si atunci el a spus catre prietenul lui, hai acasa ca mi-am dat seama. A spus asa pt.ca mie imi era cumva sa il sarut, eram la primul baiat si el spunea ca vrea actiune( sarut) si i-am spus sa faca el primul pas. Nu voia asta, l-a suparat odata si ca i-am luat mana. De udat a fost la udatlaughing la prietena mea si a stat vreo 2 ore in care el s-a rugat sa-l pupe, ea l-a pupat ( deci cea mai buna prietena) mi-a zis ca a vrut sa vada daca ii sunt dulci buzele. Ea este timida si acum crede ca l-a pupat si vb cam fitos dar daca ma mai enerveaza mult o s-o bat pentru ca nervii imi sunt intinsi la maxim! L-am intrebat de ce a pupat-o si mi-a zis ca pe ea o iubeste si a facut mare "circ" prima daca nu am acceptat asta. Adica ea stie ca il iubesc si il plac si tot se saruta cu el ( ea= cea mai buna prietena omg! ) m-am gandit sa ma razbun, el m-a chemat azi afara la 8 sa mergem doar noi doi afara, mi-a vorbit mai frumos, ne sarutam, ma musca chestii din astea love struck care te fac sa ai fluturasi in stomac. Ce ma sfatuitii sa fac? Vreau sa-l sarut chiar daca primul sarut e special, eu vreau sa fac chestia asta sa ma razbun ( o sa fac poza si ii arat la prietena) Ce ziceti, sa fac chestia asta?

8 răspunsuri:
| Tiffanny a răspuns:

Da...prietena ta merita o ''pedeapsa''. Saruta-l! :X Fa-o sa creada ca numai pe tine te iubeste! Puuup!

| Sἶrenἶa a răspuns:

Do it! Do it! devil

| EmyMartin94 a răspuns:

Tu si Jules Verne! doi mari autori de romane laughing!

| esco a răspuns:

Fa ce vrei laughing

| hitman112 a răspuns:

rolling on the floor cum te f*** prieteni nu te f*** nimenilaughingrolling on the floor

| AlexzMkD a răspuns:

Deci am stat 10minute sa descrifrez tot!
Tu si Jules Verne...Mari romane

Cat despre povestea ta, dai o pedeapsa, pupa-l in fata ei happy

| RobiLord a răspuns:

Imi pare sincer rau ce ti s-a intamplat, dar puneti intrebarea oare razbunarea o cauti? Sau esti geloasa lasa-l sa zboare din inima ta si cauta pe cineva pe care stii ca te poti baza

| AndreeeaLoly001 a răspuns:

Greu de citit romana asta de balta. Stiu ca a trecut un an. Sper ca ai invatat sa scrii.