| razzyuk a întrebat:

Buna TPU am 14 si vreau sa stiu ce sa vorbesc cu prietena...nu am idei?

1 răspuns:
| diia29 a răspuns:

Deci... spune-i ce iti place la ea,,, complimenteaz-o(spune-i ca e frumoasa, ca ti la ea, ca e tot ce ti-ai putut dori), fai niste cadouri marunte(o floare, un mesaj, o imagine draguta), petreceti mult timp impreuna si sun-o din cand in cand (nu incontinu, o sa te creada disperat), si cel mai important: sa nu o inseli!
stiu ca ai zis ca nu sti ce sa vorbesti cu ea dar m-am gandit ca te ajut...