| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU!

Am 15 ani.Am observat ca in ultimul timp cand plac un baiat si il vreau doresc sa fie al meu, dar atunci cand ma intreaba daca vreau sa fiu cu el brusc imi pierd interesul pentru el si nu il mai vreau.Asta nu se intampla doar cu baietii ci in general cu toate lucrurile pe care mi le doresc happy

P. S:sunt zodia berbecbatting eyelashes

Oare ce se intampla cu mine?

5 răspunsuri:
| Chrisstine a răspuns:

Iti place indiferentalaughing)iti place sa ai ce nu poti avea

| DeeaMarry a răspuns:

Iti plac provocarile. Dupa ce obtii ceea ce doreai, te plictisesti. De ce?! Pentru ca pentru tine partea interesanta e cea de dinainte, partea in care trebuie sa lupti, sa cuceresti, sa te zbati. Ceea ce urmeaza e brea banal pentru tine, prea plictisitor.
Nu stiu ce legatura ar putea avea semnul zodiacal cu ce ai zis tu aici...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Probabil pentru ca obtii foarte usor lucrurile pe care ti le doresti.

| Legionarul69 a răspuns:

Baiatul ala cand te intreaba daca vrei sa fi cu el, deja pentru tine nu mai reprezinta o provocare...tongue

| gabriela2104 a răspuns:

Si mie mi se intampla la fel:-s... si sunt taur