| RandomGirlWhoLovesDogs a întrebat:

Am 15 ani si imi place de un baiat, si cred ca si el, nu sunt 100% sigura. Prietenii lui mi-au zis ca ma place dar probabil au spus in gluma, cine stie...

El nu e in aceeasi clasa cu mine, doar in aceeasi scoala. Am fost in excursie acum cateva zile si se tot holba la mine, ma simteam foarte ciudat, iar prietena mea m-a facut televizor deoarece l-a observat si a vazut cum se uita la mine rolling on the floor). Chestia e ca sunt geloasa pe o colega de a lui. Toti baietii din clasa lui deoarece e de treaba si frumoasa. Si nu stiu daca si el o place. O data a mers la ea si i-a zis ceva gen "Ma da tu esti proasta?" si eram putin fericita, dar si naspa deoarece o facuse pe biata fata de rusine deoarece mersesem la un restaurant sa mancam. Am citit pe net ca de obicei baietii cand plac o fata o tachineaza si de astea, dar mie nu mi-a facut niciodata asa. Poate a facut-o proasta ca sa imi atraga atentia? Sa imi vada reactia? Chiar nu stiu. Tin sa mentionez ca de multe ori ii vad ca se alearga unul pe cealalta asa in gluma, dar simt ca el o face intentionat deoarece ma observa in preajma. Chiar nu stiu ce sa cred. Funda la cel care imi da cel mai folositor sfat! big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai wow chiar nu stiu ce sa zic e cam naspa situatia. A facut-o proasta pe aia si asta nu e un semn ca o place. Acum..ca o fugareste poate ori sa fie in frienzone ori sa simta ceva mai mult depinde de firea lui. De exemplu baiatul care ma placea pe mine nu ma fugarea sau tachina deloc. Era sensibil si incerca sa se comporte cat mai frumos cu mine. Nu ma facea deloc proasta si de astea. Fii atenta nu stiu ce sa iti spun incearca sa iti petreci mai mult timp cu el si vezi daca te face sa razi in mod constant daca se uita in ochii tai cand vorbeste si daca pare ca ii place sa stea de vorba cu tine. Multa bafta! Sper ca te-am ajutat!

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Eu cred ca o place pe fata aia!