| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.Am 16 ani.Am o problema mai intima.In fiecare zi am erectie cam de vreo 5 ori pe zi.Cand am erectie ma gandesc numai la sex si imi vine din rasputeri sa sug un vagin.Nu ma judecati. Spuneti-mi, este impotriva firii trupesti? Credeti ca ar trebui sa consult un psiholog?

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Ar fi cazul sa-ti gasesti o prietena/iubita cu care sa practici macar petting-ul. Orice alt comentariu este inutil sau... de prisos. big grin

| corbulalbrosu a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Transmite-i userului @Plato sa mai invete pentru a afla ca : '' de regula cainele moare de drum lung iar habotnicii indoctrinati... de grija altuia''. rolling on the floor laughing rolling on the floor

| Plato a răspuns:

N-ai nevoie de psiholog, doar sa te gandesti la altceva. Gaseste-ti o activitate, sau mai multe, incat sa n-ai timp de gandire.
Nu stiu de unde afirmatiile celui ce ti-a raspuns mai sus, dar sunt stupide.

| BravoJohn69 a răspuns:

Nu suge un vagin dacă vrei e normal sa ai nevoi mai ales la 16 ani

| Rogege13 a răspuns:

E ceva normal la adolescenti si stai linistit ca si eu cand erectie ma masturbez si imi trece