| Mizmi420 a întrebat:

Buna TPU. Am 17 ani si imi place de o fata de 13. Este legal sa fim impreuna atata timp cat nu facem sex?

8 răspunsuri:
| epurasu a răspuns:

Da este normal!

| Violleta2022 a răspuns:

Despre ce legalitate vorbesti?
Sunteti 2 minori si ea fiind atat de mica este protejata de lege, ca atare, trebuie sa le ceri voie parintilor ei, care sunt TUTORII legali ai copilului.

| corbulalbrosu a răspuns:

Raspunsul la intrebarea ta este : bineinteles ca DA in cazul in care relatia dintre voi se va limita strict la o prietenie simpla, pura si adevarata si nimic mai mult. Multa sanatate!

| mihai69 a răspuns:

Desigur, de ce nu?

| Emilian65 a răspuns:

Da, este legal si corect atata timp cat nu ati ajuns sa faceti sex.

| dragodana a răspuns:

Salut!
De ce va grăbiți? Cine pune presiune pe voi?
Mai ho un pic.Nu sunteți dezvoltați nici fizic nici psihic pentru asta.
Virginitatea este în cadou prea prețios că să fie aruncată un vânt.
Nu sunt vreo pudica. No way.Dar aveți toată viața la dispoziție pentru sex.

| AstroNoot a răspuns (pentru dragodana):

A scris clar ca nu vrea sex.

| DenqOO a răspuns:

Da