| Vlad_Raicu_1996 a întrebat:

Am 17ani si azi eu si prietena mea (si ea are tot 17) am vrut sa facem sex, amandoi suntem virgini. Dar nu am mai continuat deoarece eram indecisi. Adica, sa o dezvirginez cu prezervativ sau fara? Ii este teama de boli cu transmitere.dar eu nu am nimic. Ce imi recomandati? Fara hate, va rog. Multumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este bine sa folosesti prezervativul pentru a preveni atat o sarcina nedorita cat si bolile cu transmitere sexuala

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Vreti un copil din prima incercare sau de ce e si optiunea fara prezervativ?

| Emilian65 a răspuns:

Este bine sa o dezvirginezi cu prezervativ, pentru a nu avea probleme cu transmiterea bolilor sexuale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Recomand cu prezervativ. Ești începător neexperimentat (nu te vei putea controla în acel 'moment').

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Dar eu nu am nimic". Cand te-ai testat ultima data?

| gardianuf a răspuns:

Recomand cu prezervativ daca tii la ea,

| AlexLK a răspuns:

CU protectie clar!