| NM2 a întrebat:

Am 20 de ani. de aproximativ 2 ani, am iesit dintr o relatie, pot sa spun ca am intalnit un băiat pe placul meu si ne întâlnim destul de des de ceva luni. Ideea e ca am făcut pasul de a ma culca cu el..si acum regret profund.

8 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Esti la varsta strabaterii cearsafurilor e normal sa faci sex

| ROB3RT89 a răspuns:

Buna!
Daca nu spuneai cati ani ai, ziceam ca ai 13-14.
Zici ca baiatul e pe placul tau, te vezi cu el de ceva luni si te-ai culcat cu el.
Bun, nu vad unde e problema? Altii nici nu aveau rabdare sa stea cu o fata cateva luni fara sa se culce cu ea.
Si oricum, timpul inapoi nu poti sa-l mai dai.
Mai bine gadeste-te ce simti cu adevarat si ce vrei pana la urma.

| RAY a răspuns:

Ai stat 2 ani cu unu si l-ai inselat pe asta si acum regreti cool iubire feminima ce sa spun

| Violleta2022 a răspuns:

De ce regreti? Nu te satisface? Sau care este motivul?

| mihai69 a răspuns:

Și regreți acest lucru pentru că?

| Eduard196 a răspuns:

Daca regreti profund ca ai facut asta inseamna ca nu trebuia sa o faci. Constiinta stie ea de ce iti da starea asta

| daddyissues a răspuns:

Nu trebuie sa regreti, traieste clipa. Istoria face parte din trecut.

| internetBrowser a răspuns:

De ce regreti ca te-ai culcat cu el? Avea vreo boala de care nu ti-a spus?