| Pisicutatha69 a întrebat:

Bună TPU! Am avut o fantezie nebuna cu un tip și am reușit sa fac sex cu el dar acum când ma uit la alți bărbați parca sunt dezgustata de toți bărbații. Oare sunt pe invers? Rog seriozitate

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca ai acceptat sex dezgustator cu acela, este posibil sa te urasti pe tine, nu pe toti barbatii, ca tu i-ai cedat, nu te-a forat nici un barabt sa ai sex cu el.

| cristimihailov a răspuns:

Cu femei ai incercat?

| mi25 a răspuns:

Nu, nu esti, doar ca ceea ce ai facut te-a dezgustat. Ai fi pe invers daca ti-ar placea sa faci sex cu fete.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai încearcă cu unul, dar care e educat, se comporta frumos, și are bunul simt.

| Paul754880338 a răspuns:

Exista o diferenta considerabila intre fantezie si realitate. Adica in realitate mai scartaie patul, poate lumina sa deranjeze, poate sa sune telefonul, nu toate cuvintele sunt cand si cum trebuie sa fie... poate, in timp ce in vis e totul perfect. Nu uita ca si tu care esti gata sa te erijezi in judecator acum si sa condamni toti barbati, ai de fapt aceiasi dualitate intre vis si realitate pentru altcineva. Maturitatea sexuala, care nu este deloc legata de varsta biologica ne ajuta sa vedem altfel aceste diferente si chiar sa ne bucuram de realitate. Cu toate neajunsurile ei realitatea este cea in care traim. Deci cred ca pe tine te-a marcat aceasta diferenta dintre vis si realitate, poate un pic stangacia lui, poate mai mult spiritul tau critic, dar asta nu inseamna ca esti sau vei deveni guy, pentru ca de altfel si guy daca ai fi lucrurile stau la fel. Mai bine analizeaza ce contributie ai avut tu la acest mic esec sau ce ai fi putut face sa nu fie asa. E mai constructiv sa te analizezi pe tine uneori decat sa acuzi pe cei din jur.

Răspuns utilizator avertizat