| ApaMineralaPlata a întrebat:

Buna TPU am avut o relatie de 2 ani cu un baiat happy ne-am inteles foarte bine la inceput dar dupa 1 an eu a trebuit sa plec la scoala intr-un alt oras, ne vedeam infiecare zi dar lui nu-i placea prietenii mei de acolo am gresit foarte mult fata de el, uneori eram foarte geloasa si nu-mi convenea cand vorbea cu o fata sad acum 3 luni el a trebuit sa plece in armata sad iar de atunci s-a schimbat relatia noastra de tot crying ne certam din ce in ce mai mult crying eram gelosi amandoi. Iar acum 1 saptamana ne-am despartit definitiv am crezut ca il pot uita dar nu m-am putut abtine sa nu-l sun, sa nu-l caut sad dar el nu mai vrea sa ne impacam mi-a spus ca ma iubeste dar ii place mult mai mult viata pe care o are acum, ii place ca e liber crying dar pe mine ma doare foarte tare chestia asta nu stiu ce sa fac sad plang incontinu. As vrea sa-mi dati sfaturi cum as putea sa ma impac cu el, el imi spune ca nu mai are incredere in mine sad dar totusi eu as face orice sa ma impac cu el! Astept sfaturi de la voi, va multumesc!

1 răspuns:
| Octa00 a răspuns:

Ai putea sa ii arati ca poate avea incredere in tine.Nu este bine sa fii gelos, dar in ziua de azi nu mai poti avea incredere in nimeni.Este o situatie destul de complicata.Incercati sa vorbiti si sa rezolvati problema.
Mai exista varianta in care nu va potriiti. Poate caracterul vostru e diferit.