| anonim_4396 a întrebat:

Am facut sex pentru prima data cu prietenul meu si ca la orice prim contact sexual mi-a curs sange. Problema mea e ca si dupa terminarea actului sexual mie tot imi mai curge sange. E ceva grav? :-s trebuie facut ceva in privinta asta? :-s P. s. Am facut sex protejat.

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Sangerarea poate dura pena la 3 zile, fara ca asta sa aiba vreo semnificatie. Sunt femei care sangereaza foarte putin, altele care nu sangereaza deloc si unele care sangereaza ceva mai mult, asa ca tine.

2 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

E ceva normal! Nu-ti face probleme!

| redrouje a răspuns:

Multumesc mult de tot.