| AlleSss a întrebat:

Buna,TPU!
Am fost la mare si.ei bine,m-am bronzatlaughing.
Numai ca de pe fata mea a inceput sa se ia bronzul si se vede foarte urat. Atazi aveam in plan sa ies prin parc,dar cu fata asta.
Spuneti-mi si mie ce ar trebui sa fac ca sa scap de bronz, sau sa nu se mai vada asa urat!
Funda!
Scuzati categoria dar e cea mai accesata!

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cureți tenul cu o mănușă abrazivă pentru a îndepărta bronzul.
Pa, pa.

8 răspunsuri:
| MrAlex a răspuns:

Iti trece cu timpu...nu ai ce sa faci

| dydda a răspuns:

Foloseste un fond de ten sau autobronzant. Nu se va acoperii totul dar nu se va mai vedea asa strident. Sper ca te-am ajutat:*

| Issabela26 a răspuns (pentru dydda):

Fondul de ten scoate si mai mult in evidenta si zici ca esti jegos...din propriaa experientawinking

| dydda a răspuns (pentru Issabela26):

Depinde de tenul( uscat/normal/gras) pe care il ai si de fondu de ten. Poate fi pudra sau lichid. Si mama a patit si a folosit lichid si arata bine sa stii.

| dydda a răspuns (pentru Issabela26):

Depinde de ten(uscat, normal sau gras). si de tipul de fond de ten folosit ( tip pudra sau lichid). Mama mea a patit si a folosit fond de ten lichid si arata bine...

| Issabela26 a răspuns (pentru dydda):

Eu am incercat cu unu tot lichid si se vedea foarte urat sad de aia am zishappy

| dydda a răspuns (pentru Issabela26):

Cum am spus depinde si de ten

| VampiryKatherine a răspuns:

Incearca o crema auto-bronzanta de la nivea.Foloseate-o pe fata. Funda? happy