| andreyyya a întrebat:

Am inceput de cateva saptamani sa practic echitatia, doar ca in urma cu cateva zile dupa lectie am mers pana la toaleta si am observat ca mi-a curs foarte putin sange "de acolo"(si nu eram in acea perioada a anului). Credeti ca exista riscul sa se fi produs o deflorare partiala sau totala? Imi este frica deoarece imi doream ca "prima experienta" sa fie unica, iar prietenul meu sa stie ca a fost "primul". Ce credeti? Fara raspunsuri rautacioase va rog!

Răspuns Câştigător
| laryyssaa a răspuns:

Indiferent de ceea ca s-a intamplat esti inca virgina, deci oricum prietenul tau va fi primul care va ajunge in zona aceea. si chestia asta n-o sa-ti afecteze "prima experienta", stai linistita...

1 răspuns:
| foxi a răspuns:

Nu se pierde asa usor virginitatea.de pe sa! Alta a fost cauza!