| anonima2617181 a întrebat:

Buna TPU! Am incercat sa fac sex cu iubitul meu, insa nu a reusit nicicum sa ma penetreze. Eram excitata si voiam sa o fac, preludiul a fost si el indeajuns, am incercat si in mai multe pozitii. Ce ar trebui sa fac?

5 răspunsuri:
| romeo78 a răspuns:

Exerciții de introducere a unui balon dezumflat și umflat ulterior.
Sau partea extremă, mers la ginecolog și pus un diagnostic dacă nu sunt mușchii prea rigizi și eventual o ușoară intervenție chirurgicală.

| Goete a răspuns:

De ce n-a reusit?
Nu i s-a sculat?

| SociopatuI a răspuns:

Lubrifiant mai mult si sa impinga cu mai multa forta.

| nuivoiesăspun a răspuns:

Bună! Nu fi stresată, se încordează mușchii vaginali. Folosiți lubrifiant și asigurați-vă că erecția lui e destul de puternică, altfel n-ai cum să introduci ceva pleoștit în vagin. Folosiți prezervativ împreuna cu lubrifiantul, ajuta.

| Sladecara a răspuns:

Buna, foloseste lubrifiant din belsug. (Neaparat pe baza de apa)
Partenerul sa foloseasca prezervativul(ajuta la penetrare si te si protejeaza zic din proprie experienta) preludiul sa dureze minim 20 de minute si o pastila contraceptiva nu strica sa folosesti in caz de orice. Cam atat, pup.