| PopaIoana a întrebat:

am intrebare despre dragoste. Mie imi place de un baiat C insa lui nu stiu daca ii place de mine.big grin am incercat sa vorbesc cu un prieten de-al lui, si i-am spus ca-mi place de C insa el mi-a raspuns ca o vorbit cu el mai demult despre o chestie legata de fetele din clasa si i-a spus ca si lui eu placut de mine mai demult, insa acum ii place de o alta fata.( insa fata respectiva are prieten). Toate fetele cu care m-am consultat mi-au spus sa vorbesc cu el sau sa intru cu el in vorba (asa l-am facut prima data sa-i place de mine)...insa acum cred ca a aflat ca mie imi place de el si mi se pare ciudat sa intru cu el in vorba. Ieri am facut rost de id-ul lui de mess si multe fete a spus sa-i spun ca-mi place de el.insa nu stiu cum sa fac ca sa nu par ca o disperata ( pentru nu sunt ). va rog ajutati-ma, orice sfat este bun. Dau fundita si vot.( PS. nici nu stiu cum sa intru in vorba cu el). Multimesc.

Răspuns Câştigător
| sleeppy a răspuns:

Pai nu trebuie sa-i spui ca iti place de el, va fi absurd, incearca sal intrebi despre ce ii place ce prefera.Tot ce il vei intreba incearca sa intreba ceva ce il va interesa sa inrati in vorba cu el.Succes

3 răspunsuri:
| CristiB93 a răspuns:

Desigur spune-i nu trebuie sa mai pierzi timpul ca nu cumva sa il pierzi si pe el, gandeste-te nu ai nimic
de pierdut daca i spui ca iti place de el.

| PopaIoana explică:

Buna...am uitat sa spun ca astazi am incercat sa vorbesc cu el despre problemabig grin si a spus sa-l intreb pe colegul caruia i-am spus ca-mi place de el... Ajutor! sunt intr-o stare critica.laughing

| gagicarulDaniel a răspuns:

Tu trebuie sa te dai cat mai aproape de el ca asa le place baietilor si sa ii arati ca il iubesti