| roket2012 a întrebat:

Am mare nevoie de ajutorul vostru si o sa va spun ce s-a intamplat.

Eu iubesc o fata din clasa la mine si ea m-a iubit acuma tot ma place dar cand am intrebat daca vrea sa fie impreuna cu mine si m-a refuzat. Ce pot face sa se indragosteasca iar de mine s-au sa fim impreuna? Dau funda la cel mai bun raspuns

9 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Aplica-i un tratament de dusuri scotiene, o zi o bagi in seama si o zi deloc, absent, parca n-ai fi tu.
Intr-o saptamana o s-o intrigi in asa hal, ca n-o sa reziste!

| MandrilaVasileRadu a răspuns (pentru greece12):

Corect.O zapacesti asa.Un du-te vino n-ar strica.Cred ca o sa aplic si eu metoda asta pe cineva big grin

| greece12 a răspuns (pentru MandrilaVasileRadu):

Succes!
happy

| MandrilaVasileRadu a răspuns (pentru greece12):

Multumesc big grin

| greece12 a răspuns (pentru MandrilaVasileRadu):

Poate-mi spui si cum a mers...happy

| MandrilaVasileRadu a răspuns (pentru greece12):

Sunt in perioada de ignorare deocamdata laughing o sa vin cu informatii prin week-end big grin

| greece12 a răspuns (pentru MandrilaVasileRadu):

In regula, te astept.
happy

| neutrino a răspuns:

Sa fiti iar impreuna, inseamna ca ati mai fost impreuna. Aplica iarasi aceeasi tactica ca si prima data.