| fumsipraf a întrebat:

Buna tpu.am nevoie de ajutor.un barbat imi tot pune mana pe spate fix acolo unde se inchide sutienul (scuze nu am stiut cum sa va explic altfel)ce ar vrea sa imi transmita facand acest lucru? Cum sa reactionez? Ps:Nu ma deranjeaza pentru ca imi place de el. merci!

11 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Daca-ti place, va continua, incurajat de lipsa ta de reactie.
Omul vrea jocuri mici si sexuale, la 30 de ani e plictisit sa flirteze si sa mai aiba rabdarea unuia de 20, s-a blazat, asa ca e direct, vrea sex.
Tu ce vrei?

| VadTot a răspuns:

Scuza mi indiscretia dar cum adica un barbat. sa banuiesc ca tu esti o biata copila? iar un barbat probabil primul din viata ta... se da la tine si tu nu stii cum sa reactionezi si vii aici sa ne intrebi pe noi? laughing
Ai grija sa nu fie un pedofil.laughing) ori e profesorul tau?

| fumsipraf explică (pentru VadTot):

Nu sint o copila doar ca el e mult mai mare ca mine.eu am 19 si el 30

| sofisis a răspuns (pentru fumsipraf):

Te doreste. Sexual, nu mai mult.

| VadTot a răspuns (pentru fumsipraf):

In tarilecivilizate asa ceva se poate numii Hartuire sexuala!
In Romania... gesturi de prost gust cu tenta erotica a unor persoane care cauta doar sex acolo unde se poate!

| shadow72 a răspuns:

In primul rand ce treaba crezi ca ar avea un tip de 30 cu una de 19. vrei sa o infiga in tine.si nu ca zic dar vreau sa spun a gasit persoana perfecta

| Exilee a răspuns:

Sex. Stai departe de el!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrea sa vada daca porti sutien.

Tu parca erai gerontofila sau ceva de genul, cu cat mai batran cu atat mai atragator. Si parca te indragosteai de toti, timp de vreo 2 zile. Ai gasit un nou batran de care sa te indragostesti? Imi este lene sa caut intrebarile tale si sa ma dumiresc.

| fumsipraf explică (pentru anonim_4396):

E acelasi.nu e altul happy si da e foarte atragator

| Mahima a răspuns:

Tu vorbesti serios? Adica, el are 30 de ani si tu inca te intrebi ce naiba vrea? Desi cred ca acorzi o semnificatie cam mare gestului, din cate observ iti da fiori o simpla atingere.Prin urmare inocenta mica de 19 ani incepe sa deschizi bine ochii.Acest barbat probabil vrea sa te atraga la el in pat.Dar mai mult ca sigur doar cu atat vei ramane.Plus,nu iti da de gandit faptul ca vrea sa seduca pustoaice? Oare nu ar putea sa seduca pe cineva mai matur? Vrea o prada usoara si posibil sa aiba o nesiguranta mare. Exista si posibilitatea ca omul sa nu vrea nimic, desi greu de crezut, oricum ar fi tu ai grija.Gaseste pe cineva de varsta ta.Nu ti complica singura viata.Bafta!

| dedeeabaa a răspuns:

Parerea mea este ca tu, placandu.l, iti faci iluzii pote si el te place nu zic nu dar exagerezi. Ai incercat vreodata sa vorbesti cu el?