| roxyflory a întrebat:

am nevoie de sfaturi sunt cu un baiat de 4 ani, eu am fost plecata in Turcia 9 luni pe parcurs am aflat ca el ma inselat cand am vrut sa ma intorc in tara am avut o problema deoarece am trecut de viza si am fost nevoita sa stau intr-un camp acolo am cunoscut un algerian timp de 2 saptamani am fost cu el am facut schimb de facebook si acum vorbim,acum sunt foarte derutata nu stiu ce sa fac eu vreau sa plec in Germania cu mama si am ascuns de E deorece nu sunt sigura ca m-ar lasa, in schimb i-am zis ca mama a gasit un loc de munca in Germania si l-am intrebat daca ar vrea sa mearga si a spus nu, pana acum mama a avut gria de mine lui nu ii place sa munceasca pe cand algerianu lucreaza sa stringa bani vrea sa ne casatorim cu tot tacamul acum sunt foarte derutata ce ma sfatuiti

2 răspunsuri:
| imitatiedeom a răspuns:

Lol tu esti tipa care vrea sa se marite cu algerianu. Lasa si romanu lasa si algerianu, du-te cu maicata in Germania, si vei gasi un neamt cu bani. wtf e in creierul vostru nu inteleg...

| XamUITATsaimiPUNnumeX a răspuns:

Buna happy Pai. Odata ce te-a inselat tipul..Pentru ce m`ai stateai cu el? Ok.O relatie de 4 ani a fost serioasa.Dar credeai ca in astea 9 luni nu o sa te insele? Sau credeai ca e cel mai indragostit baiat din lume?laughing Sincer..Si o luna daca plecai te insela. Daca era genul de baiat sa te iubeasca cu adevarat..Nu o facea! Nu te merita! Nu stie sa te pretuiasca! Eu m`as duce la algerian..Sincer..Daca te iubea tipu` venea cu tine in Germania.Cei care iubesc cu adevarat fac orice pentru persoana iubita. happy Deci parerea mea, e sa stai cu algerianul happy Dar tu decizi asta big grin Bafta kiss