| BUDOKAI a întrebat:

am nevoie de un sfat.
Cunosc o fata de ceva timp (7 luni aprox.) si de un timp... vorbim mai mult... si am avut impresia ca ma simpatizeaza, oarecum.
ma tinea de mana, in vacanta imi spunea ca ii este dor de mine, ca ma iubeste ("iub" imi zicea), m-a chemat la ea si am stat si am povestit, dar uneori parca nici nu ma cunoaste... este cand o zi intreaga aproape nu imi zice nimic, sau nici nu ma baga in seama, parca cateodata ii place de mine si cateodata nu.
Oare ce vrea de la mine? atat vreau sa stiu...

Răspuns Câştigător
| Karlita_Karla_1987 a răspuns:

Intreab-o

6 răspunsuri:
| marinaa9 a răspuns:

Asteapta ca tu sa o bagi in seama ca sa vada daca iti pasa de ea.

| VerdeLila a răspuns:

Asteapta sa-ti arati sentimentele fata de ea; cand e suparata, probabil e dezamagita ca nu tii la ea. Daca o placi, fa pasul, pana nu o pierzi!

| lc13cm3 a răspuns:

Ce-ar fi s-o intrebi?!

| Anemona2020 a răspuns:

Buna... da asa zic si eu mai bag-o si tu in seama fi dragut cu ea ia o de mana... sa vada ca chiar o placi, e normal ca e te place dar vrea sa vada daca si tu faci asta.

| d33a15 a răspuns:

O solutie la problema ta..ar fi sa o intrebi, in functie de raspuns iti vei da seama daca te place sau nuwinking

| BUDOKAI explică (pentru d33a15):

As intreba-o dar daca nu ii place? nu o sa se simta ciudat? si poate ca nici prieteni nu o sa mai vrea sa fim...