| Jack99 a întrebat:

Am o amica cu care ne am placut de cand ne am cunoscut. Ne intelegem ok si ea are incredere in mine. Nu ne am mai intalnit de ceva vreme. Mie imi e dor de ea, dar nu vreau sa iau asa din senin legatura cu ea, ca sa nu fie ciudat. Sunt curios, atunci cand ne vom mai intalni, va mai avea reactie ca si mai demult ca imi sare in gat si ma pupa? Si daca da, ar trebui sa o invit in oras?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De ce sa nu?
Daca iti place de ea, sun-o, asa din senin!
Fa-i o surpriza frumoasa si spune-i ca vrei sa o vezi!

| corbulalbrosu a răspuns:

Intrebarea care se naste in acest caz : Ce te retine sa o contactezi? Exista un motiv care sa te impiedice? Fa-ti curaj si contacteaz-o. Succes!

| eugeniu2020 a răspuns:

Pai si ce mori daca o suni din senin sau ce? ce te impiedica? nu ai bani pe cont? nu ai ce vorbi cu ea?
daca doresti sa comunici cu o persoana, o suni si gata. fii barbat - macar odata in viata!