| vasileadelintraian69 a întrebat:

Buna TPU! Am o curiozitate dubioasa; daca noi femeile ne excitam daca un barbat ne suge sfarcurile, ne vom excita la fel daca propriul nostru bebelus o va face? RASPUNSURI SERIOASE!

Răspuns Câştigător
| GraniniCuPiersica a răspuns:

Doamne ferește cum sa găndesti in halul ăsta de unde ti-a venit ideea gândul asta bolnav

| vasileadelintraian69 explică (pentru GraniniCuPiersica):

Nu stiu
mi-a venit
(si ciclul)

| GraniniCuPiersica a răspuns (pentru vasileadelintraian69):

Adio shaorma cu usturoi mi s-a dus toată pofta -_- nu era nevoie sa-mi zici ce chestia aia -_-

5 răspunsuri:
| Werrich a răspuns:

Fara activitate
Troll

| vasile2222 a răspuns:

E foarte posibil sa te exciti la fel.

| CristianPetre2002 a răspuns:

Umm e cumva troll?