| Babytzzaa a întrebat:

Buna, TPU. Am o intrebare, acum aproximativ o lună mi-am început viata sexuală. Si inca nu mi-a venit menstruatia..am făcut si un test nu sunt însărcinată. Iubitul meu acum o saptamana a plecat în afara, nu am mai avut nici un act sexual de atunci. Si acum am niste dureri in zona intimă, nici sa urinez nu pot mă ustură si simt ca mi s-a umflat ceva intr-o parte jos lângă clitoris..si ma doare rau cand ating. Are cumva legatura cu virginitatea pentru ca de abia mi-am început viata sexuală? Am avut dureri după primul act sexual dar in timp s-au dus. Acum dacă nu am mai facut nimic nu cred ca este normal sa ma mai doara. Poate si de la menstruatie ca întârzie, nu stiu va rog sa ma ajutati.

13 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Mie îmi pare că ai luat o boală ceva, nu e normal să te usture când urinezi și nici durerile în zona intimă

| Violleta2022 a răspuns:

Urgent la ginecolog!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să verifici la un medic ce s-a umflat acolo.

| Emilian65 a răspuns:

Consulta medicul de familie. El te va sfătui ce trebuie sa faci ca să scapi de durerile pe care le ai.

| Crackman a răspuns:

Dacă ai făcut sex neprotejat poți sa ia o boala
Dar cel mai probabil o infecție urinara

| Mopmop a răspuns:

Medic familie / consult ginecologic.

| Teo29 a răspuns:

Mergi la dr. S-ar putea sa fie o infectie urinara sau o boala cu transmitere sexuala. pe viitor, folositi prezervativul inainte.

| CiprianZisSpartanu a răspuns:

A plecat ala in Bangladesh dupa ce ti-a tras-o si te-a lasat si cu o boala. Bravo!

| Babytzzaa explică (pentru CiprianZisSpartanu):

Dacă ești idiot si nu stii sa vorbesti, Dispari. Nu m-a lasat, ne am căsătorit sa înțelegi tu, am avut rachiul dar nu cred ca stii tu cei aia dragul meu numai fii hater ca nu i nimic de capul tau. Nu mi as fi "tras-o" cu oricine. ai facut pătrățele la mâna dreaptă de la prea multa viață tristă și ai tupeu să mi lași mie hatelaughing josnic

| CiprianZisSpartanu a răspuns (pentru Babytzzaa):

Mai usor cu tupeul asta ca daca iti dau o flegma te cauta mama ta cu submarinul

| orailibrail a răspuns:

Daca testul a iesit negativ fii pe pace.
O sa.iti vina.
Ai avut dureri mari prima. data cand a intrat?
O sa mai ai dureri si la urmatoarele 2.acte sexuale, pana cand se intind muschii vaginali si se mareste orificiul.
Nu e de rau

| Szekszinator a răspuns:

De asta recomand fetelor sa foloseasca intrarea din spate

| zadarling a răspuns:

Nu mai vine iubitul