| Jjjjjjjjkk a întrebat:

Buna TPU.
Am o intrebare.
Am 22 de ani am o relatie de un an.
Problema este ca in actul sexual in ultima perioada il doare pe prietenul meu si ii moare.
Eu nu am probleme, am fost la controale.
V-ați mai confruntat cu asa ceva?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Transmite-i partenerului tau de sex, sa se prezinte la un cabinet urologic, pentru consultatie. Este anormal ca in timpul actului sexuala in locul senzatiilor de placere si satisfactie sa apara o senzatia de disconfort dureros, stare care provoaca in mod efectiv ''moartea'' madularului. Sanatate!

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ce il doare pe prietenul tau?
Ca asta nu ai mentionat, nicaieri.

| Jjjjjjjjkk explică (pentru Violleta2022):

Il doare penisul

| Violleta2022 a răspuns (pentru Jjjjjjjjkk):

Sa mearga la un urolog, poate are ruptura musculara, poate are o infectie, orice este posibil.
De ce mergi tu la medic, daca el are durerile?

| lpavel a răspuns:

El se cunoaste mai bine, el ar trebui sa se intereseze de sanatatea lui! sau poate stie dar ii e jena sa-ti zica tie... happy nu, n-am mai auzit de asa ceva!

| Aditzunghe a răspuns:

Probabil nu se excita destul cand este in preajma ta, li se intampla multora