| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU am o intrebare cam ciudata. Daca mai uit pe youtube la filmulete cu continut sexual sau cu avertisment de varsta voi plati mai mult la factura de internet telekom? Si va aparea pe factura la ce mam uitat?

Răspuns Câştigător
| anadanielaaaaa181 a răspuns:

Nu, nu apare nimic pe factură. Singura chestie e că apare în istoricul pc-ului, iar alții care intră pe istoric pot vedea, dar poți să ștergi istoricul sau să intri pe modul incognito/privat. Oricum, nu plătești în plus.

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

NU. NU. Absolut tot ce poate fi accesat fara sa faci un cont special sau suplimentar este gratuit deoarece este platit prin abonamentul lunar.

| OanaAlexandra123 a răspuns:

Nu. platesti ca si pana acum

| ionut6709 a răspuns:

Daca poate cineva sa imi raspunda la tot ce m-am referit mai sus ar fi grozav. Marefer si daca va aparea pe factura la ce m-am uitat, si restul dar mai explicit.

| anadanielaaaaa181 a răspuns (pentru ionut6709):

Nu, nu apare nimic pe factură. Singura chestie e că apare în istoricul pc-ului, iar alții care intră pe istoric pot vedea, dar poți să ștergi istoricul sau să intri pe modul incognito/privat. Oricum, nu plătești în plus.