| angel69lover a întrebat:

am o intrebare cam ciudata dar trebuie sa incerc la voi...
de fiecare data cand sunt cu iubita mea, cand ne sarutam ma excit de fiecare data. si cand facem dragoste prima data ejaculez cam repede. ce as putea face? va rog dati-mi un raspuns bun si doar daca stiti. funda;-)

3 răspunsuri:
| EvilThoughts a răspuns:

Caută să te gândești la altceva și să te distragi.
Astfel poți întârzia ejacularea.
Mult noroc.

| neutrino a răspuns:

Daca efectele sarutului cu persoana iubita te deranjeaza, atunci poti renunta la sarut. La varsta si experienta ta aceste reactii ale corpului sunt normale pentru un tanar sanatos.

| Vektor a răspuns:

Sa nu te grabesti si incearca sa te gandesti la altceva big grin