| SupMates a întrebat:

Buna TPU!
Am o intrebare ceva mai intima pot spune.
In momentul in care imi dau pielea jos de pe capul penisului si acesta face contact cu mediul exterior (mana, materiale, orice) am o senzatie oribila de durere/disconfort.
Ce as putea face sa-mi pot atinge si eu capul cand descopar?
Am 18 ani si consider ca e vremea sa iau actiune fiindca ma va afecta pe viitor.
Sfaturi?

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Cu răbdare și perseverență.
Folosește o cremă emolientă și atinge-l foarte ușor. Menține contactul cât poți de mult; repetă.
Cu timpul va deveni chiar plăcut, ai grijă să nu abuzezi!
winking

| lpavel a răspuns:

Asa a fost la toata lumea pana nu l-a folosit deloc sau foarte rar... happy Deci stai calm, cand il vei folosi destul va trece! happy