| Ashley1211221 a întrebat:

Buna tpu..Am o intrebare ciudata..Este ceva gresit sau rau ca sunt pansexuala? Ma simt de parca sunt vinovata cu ceva.

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Nu e nimic greșit în a avea o anumită orientare sexuală. E ceva genetic, nu ales de tine, deci e clar că nu ai nicio "vină".
Trebuie doar să înveți să te accepți așa cum ești și să te doară fix în pix de ce cred/ spun restul oamenilor despre tine.

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Poti sa-ti schimba-ti atitudinea, daca te simti vinovata, insemanand ca nu esti de fapt pansexuala.
Sa ai simpatie pentru anumiti oameni, nu-i gresit si nici nu-i afecteaza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ai tras concluzii prea repede.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E ceva stupid.

| Ashley1211221 explică (pentru anonim_4396):

Ce e stupid in asta?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ashley1211221):

Totul. Cum ai descoperit tu că ești "pansexuală"? De când esti "pansexuală"?

| mikakusanagi02 a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu esti stupid daca spui asta -.-