| Dog4234 a întrebat:

Bună TPU. Am o întrebare :
Cum e mai bine să cunoști o fată necunoscută, online sau față în față?

6 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ce înseamnă bine pentru tine? Ce vârstă ai? De ce vrei să cunoști o fată? Ca să ce? Cum cunoști pe cineva? Adică vrei să spui, cum să faci cunoștință cu o fată? Poți oricum, dar dacă nu ajungi cu ea față în față, e degeaba.

| Drimmero a răspuns:

Clar fata-n fata, fara dubii.

| SilentRain a răspuns:

Mutră 'n mutră, in online sunt șanse mai mari să îți ei țeapă

| Crackman a răspuns:

Online
Fata în fata este okay dar mereu sunt tipele alea nepregătite care poate te resping ca sunt în panica

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Mai bine sa nu o cunosti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!

Am cunoscut câteva fete online și nu a fost ok deloc, deci clar față în față zic eu că ar fi cel mai ok.

Sigur că nu este o regulă și că mai sunt și excepții, mi s-a întâmplat și vice versa odată.

Însă clar față în față și foarte important nu random ci la locul de munca, la sala să-i spunem, să existe totuși o legătură nu așa pur și simplu

In final oricum contează dacă rezonezi sau nu cu ea și asta e tot

Că până la urmă eu cu tipele alea nu rezonam nu era vorba prin ce mijloc ne-am cunoscut

Succes!