| HGreenPandaGH a întrebat:

Buna TPU ^^ Am o intrebare;-; Deci, am de facut o oferta pentru un joc si acea oferta are foarte mult banuti, dar problema e ca imi cere (oferta) Sa fac un formular pentru 7 zile trial pe VideoStripe. Mi-e cam teama totusi, am doar 16 ani si nu am un card de credit, deoarece dupa cum unii dintre voi stiti, dupa 7 zile o sa-mi ia bani. T^T Acum intrebarea mea este, cum pot renunta la cont astfel incat sa nu mai fie necesar sa platesc dupa perioada trial? (stiu ca n-am fost destul de explicita stiu.) p.s: scuze pentru categorie, dar e cea mai populara :/

3 răspunsuri:
| bogdy20000 a răspuns:

Pai n-are de unde sa ia bani, asta daca nu cumva ai dat tu datele cardului...

| HGreenPandaGH explică (pentru bogdy20000):

Nu am dat datele, momentan. Dar imi cer datele cardului daca doresc sa fac oferta aceea. :/

| bogdy20000 a răspuns (pentru HGreenPandaGH):

Pai nu poti folosi trial-ul doar daca adaugi datele, iar dupa nu stiu ce se va intampla dar cred ca iti vor lua ei babi de pe card