| Jdjdjd a întrebat:

Bună TPU! Am o intrebare, dupa dizvirginare iti cresc sanii sau fundu? Eu asa am inteles..Cica e vb de o dezvoltare

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Iti poate creste numai burta, daca te-a lasat insarcinata, fiindca nici fundul si nici sanii nu cresc de la sex.

| Jdjdjd explică (pentru Violleta2022):

Putem vorbi in pv mai multe?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Jdjdjd):

Scrie-mi in mesageria TPU si-ti raspund.

| Eireann a răspuns:

Nu are nici o legatura.

| Paul754880338 a răspuns:

Sanii nu iti vor ajunge pana la genunchi, dar mai des iti vor atinge genunchii sanii spre satisfactia ta in acele momente :-). De unde ai mai scos intrebarea asta?!

| gogugogugogu a răspuns:

Nu.

| Ka0ru a răspuns:

Nup. happy

| CristianPetre2002 a răspuns:

Nopiz

| Tactuecelmaitare a răspuns:

Daa
Mie mi au crescut inca 24 de sani si 52 de buci! EXTRAORDINAR!