| Criss003 a întrebat:

am o intrebare pentru baieti:
daca o fata te place,. si tu te dai la ea, o iei in brate, ii pui mana pe fund, te uiti atent la ea, o gadili, o ciupesti, o tachinezi si ei ii place de tine si iti zice. si tu ii spui ca o vezi doar ca pe o prietena. ce sa mai credem fetele care suntem in situatia asta sau asemanatoare? plus ca se lauda ca a stat cu tine.
fundabig grin

2 răspunsuri:
| spiridusuanonim a răspuns:

Acelui baiat ii este rusine sa recunoasca ca ii place de tine, lui defat i place daca a zis asta despre tine

| TukAnk a răspuns:

E un las sau nu stie ce vrea, poate e nehotarat, poate e imatur