| anonim_4396 a întrebat:

Am o întrebare pentru voi. Iubită mea își epilează păsărica lunar, asta ȋmi stârneşte dorinţa s-o iubesc şi mai mult, vă daţi seamă că nu sunt un egoist şi îmi doresc să simtă şi ea ceva similar atunci când ţine jucăria în mână. Însă când am spus că vreau să ma epilez şi eu,,, a sărit in sus ca arsă şi îmi interzice să mă duc la orice femeie pentru brazilian. Eu unul nu mă duc la nici un bărbat care probabil e gay şi abia aştepată să se holbeze la mine. Voi cum ați proceda în situaţia asta?

6 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Doar o dată pe lună se epilează?

| anonim_4396 explică (pentru Andreeush):

Nu ştiu cu exactitate dacă e odată pe lună sau mai devreme, dar pot spune cu certitudine că se menţine sexy şi apetisantă.

| oz_1736 a răspuns:

Du-te. Fiindca iti face placere, ai dreptul asta, si o faci pentru ea. Doar si ea se duce tot pentru tine

| IoanaPuppy31 a răspuns:

Pai n-ai vrea sa iti superi iubita deci cel mai bine ii sa ramai la ras sau sa mergi la un barbat, daca face chestia asta nu inseamna ca neaparat ii gay si si daca se holbeaza la tine nu are dreptul sa faca altceva decat ce tine de meseria lui, sau nu stiu, mai vorbesti cu iubita. Sa-mi spui pana la urma cum a ramas! big grin Bafta

| anonim_4396 explică (pentru IoanaPuppy31):

Am rezolvat problema, am discutat serios cu ea şi i'am spus că mă excită ideea să fiu epilat de o femeie, să am mâinele unei femei peste tot la jucărie,,, să mă atingă şi epileze, atunci ea mi-a zis,, okay iubi, eu te epilez,! happy Şi m-a epilat, nu vrei să şti ce-a ieşti după,, happy happy

| ywar a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce a iesit? ce sa iasa in afara de supt, lins si bagat si scos si varsat albusul? Extraordinar!
Barbati epilati? Mi se pare o tampenie efeminarea barbatului. Ridicol.
Nu spune nimeni sa fie padurea Letea, dar se exagereaza cu asta.