| Zzoomless7 a întrebat:

Buna TPU.Am o intrebare poate banala.

Exista hack-uri pentru Top Eleven de pe Facebook pentru Tokeni?

Daca sunt vreau sa il trimiteti si mie la "yo_krysty619" sau sa lasati un link.

Va rog foarte mult.Am nevoie de Tokeni, si scuzati categoria. CEA MAI VIZITATA.

3 răspunsuri:
| HardCore7750 a răspuns:

Nu,cel mai bine joaca corect, si daca te prinde cu hack iti blocheaza contul de facebook

| Christian826 a răspuns:

Nu nu o sati blocheze nimeni contul tau ca n au voie sati blocheze contul asta numai cei de la fb pot face si jocul numai arata tokenele pe care ai pus cu hack dupa ce ai relogin at deci daca ramai online ai tokenuri de ex 50 si inainte ai avut 5 daca te duci offline ramai cu 5 token si trebuie sa activezi hackul din nou asta e asa si cu fanii cu bani si cu celalalte cei din nordeaus au facut un sistem de aparare putem sa jicem ca e un firewall care nu lasa sa fie modificat contul tau adica sa trisezi daca relogezi hackul ramane pana cand ramai online