| bybuu13 a întrebat:

Am o mica mare problema as vrea un sfat de la voi big grin. Deci in clasa am un coleg pe nume Alin care este genul de baiat foarte tupeist Eu il plac ba chiar il iubesc noi am mai fost impeuna, dar eu m-am despartit de el pentru faptul ca avea de ales sa stea in bnaca cu mine sau cu o alta colega de cls si a also pe acea colega sad la scoala nu i-am psus nimic dar cand am ajuns acasa am intrat pe mess si i-am lasat mesaj sa se duca la aia daca vrea sa stea cu ea in banca. El acum este cu o fata care face ore de dimineata noi suntem de dupamiaza si in pauze ma ia in brate vrea sa ma sarute. Spre exemplu daca stau pe scaun vine in spatele meu si ma pupa pe gat pe urma pe obraz si pe urma vrea sa ma sarute dar eu nul las ca sincer eu chiar nu vreau sa ma cert cu actuala lui prietena si eu nu stiu ce sa fac chiar il iubesc, am vorbit cu el inainte sa isi fac un obicei sa incerce sa ma sarute laughing si i-am spus ca eu inca il mai iubesc si l-am intrebat daca ma mai iubeste sau cel putin daca ma mai place si mai spus 20% ceea ce m-a durut foarte tare nu ma asteptam sa spuna atat de putin si mi-a spus ca daca vreau putem sa ne mai furam cate un sarut in pauze fara sa ne vada nimeni dar eu nu accept situatia asta adica eu vrea sa fie doar al meu sa nu ne ferim si chestii de genul asta... nu stiu ce sa fac spuneti-mi va rog ce as putea sa fac...

Răspuns Câştigător
| Vara200 a răspuns:

Deci eu cred ca a mintit cand a spus ca ii place de tine 20 % si inca mai tine la tine pentru ca vrea sa te sarute si chestii.Dar el vrea sa fie si cu actuala lui iubita si cu tine.Tu ar trebui sa-l intrebi ce vrea mai exact de la tine si spune-i ca tu vrei sa fiti din nou un cuplu si sa nu va feriti de ceilalti etc... Pana la urma el tot te vrea pe tine din cat am inteles eu.Deci bafta! :*

| bybuu13 explică (pentru Vara200):

K... sa spunem ca il intreb ce vrea mai exact il pun sa aleaga intre mine si actuala lui prietena dar daca el o va alege pe ea...sad ce voi face atunci.voi suferi enorm de mult

4 răspunsuri:
| Vara200 a răspuns:

Daca o alege pe actuala lui iubita fi indiferenta adica spune-i ca ar sa regrete si ca ii va pare rau pentru aceasta alegere.Iar tu nu trebuie sa suferi ci trebuie sa-l tratezi cu indiferenta si el se va intoarce la tine la un moment dat!

| bybuu13 explică (pentru Vara200):

Multumesc pentru raspuns kiss si sa stii ca asa voi face big grin

| Vara200 a răspuns:

Ma bucur ca ti-am fost de ajutor! Bafta! :*