| Biee16 a întrebat:

Bună TPU, am o mică problemă îmi place de un băiat care mă place şi el dar e puţin cam prostănac, de exemplu am incercat sa fim impreuna dar el nu stia efectiv cum sa se comporte cu mine ca sa nu ma supere sau ceva, era ca si cum am fi fost asa niste prieteni, ce sa fac? As putea sa-l fac sa faca o mica schimbare pe teme asta? Si daca da, cum?

1 răspuns:
| Savantul2017 a răspuns:

In spatele fiecarui barbat de succes exista o femeie puternica happy Stai de vorba cu el si explica-i ce are de facut, asa cum ai spus si tu este timid si lipsit de experienta (prostanac) dar daca iti place de el, il poti aduce pe drumul cel bun.