| RalucaScumpika a întrebat:

Buna Tpu.Am o micuta intrebare. Am 14 ani si nu am mai avut un prieten de 1an aproape 1 jumateideea nu e asta... am un prieten pe care il plac si din cate am aflat de la el si el ma place doar ca nu m-a intrebat... adica mai vorbin in gluma despre asta dar nu stiu ce sa zic el imi zice ca o sa am un iubit destul de curand.Nu stiu ce sa cred niste pareri va rog?

Răspuns Câştigător
| raisa1993maria a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa fii un pic indiferenta iar asa iti vei da seama daca te cauta, daca se interseaza ce faci, unde esti e clar ca te place, oricum nu ii pica din prima in bratewinking asa va zice ca abia asteptai sa fii cu el!

2 răspunsuri:
| cristiiiiiii a răspuns:

Cred ca si el te place. poate o sa ai noroc.

| Madu a răspuns:

Daca esti sigura ca si el te place si a spus ca vei avea un iubit destul de curand mai in gluma sau mai in serios e clar ca la el se referea!laughingInseamna ca doreste sa fie cu tine!big grinhappy