| MMT a întrebat:

happy
Am o micuţă problemă şi aş vrea să mă ajutaţi cu un sfat. Băiatul cu care vorbesc de ceva timp pur şi simplu nu mă mai caută şi daca nu- i scriu eu nici el nu -mi scrie. Nu pot spune ca nu mă mai place sau poate nu-mi dau eu seama din indiferenţa lui laughing) adica s -ar putea spune ca aveam un inceput de relatie frumos şi chiar eram fericiţi că ne-am văzut ultima dată ( acum 2 saptămâni)... Nu am pus orgoliul inainte si l -am căutat eu cu scopul sa -i arăt ca mă interesează, dar vorbeşte destul de sec in ultima vreme si doar când deschid eu conversatia, in rest e ca si cum nu ne ştim sad... Aş aprecia orice sfat si vă multumesc anticipat! happy

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu mai e interesat de tine, probabil acu vorbeste cu alta sau poate nu dar de tine clar nu mai e interesat

| corbulalbrosu a răspuns:

Pur si simplu fata de persoana ta NU are/NU simte atractia sentimentala care este necesara in mentinerea relatiei de cuplu. Probabil te accepta doar ca pe o simpla amica, prietena si nimic mai mult. In mod sigur iti irosesti sperantele si iti pierzi vreme INUTIL sperand ca situatia s-ar putea schimba... in bine. Multa sanatate!

| Andreeush a răspuns:

Cum poți numi asta relație?
Dacă el nu te căuta e logic că ceva nu e în regulă. Vorbiți doar dacă îl cauți tu, iar atunci îți răspunde sec. E clar că nu ține la tine.
Nu îl mai căuta un timp și vezi cum reacționează.

| sofisis a răspuns:

Nu il interesezi pentru o relatie. Iti raspunde din educatie si atat. Nu il mai cauta,

| Crackman a răspuns:

Daca a tras prea mult... a gasit ceva mai deschis

| Sertisafeti a răspuns:

L-ai plictisit...așa mai se găsește câte una care ma plictisește și pe mine...