| Milla203 a întrebat:

Am o nedumerire. Mi-am inceput viata sexuala putin cam devreme pe cand corpul meu (teoretic) nu este complet dezvoltat. Care ar putea fi consecintele? Corpul meu o sa-si continue dezvoltarea in mod normal?

5 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Iti vor creste solzi in zona genitala.

| RAY a răspuns (pentru whatevernvm):

Va deveni sirena

| RAY a răspuns:

Nu are nici o legatura una cu alta

| corbulalbrosu a răspuns:

Inceperea activitatii sexuale chiar si la o varsta putin mai frageda, nu inhiba cresterea si dezvoltarea fizica. S-ar putea sa aiba doar un anumit rol in dezvoltarea psihica si/sau mentala a adolescentei respective. Multa sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Inceperea vietii sexuale mai devreme nu influenteaza dezvoltarea ta normala.