| anonim_4396 a întrebat:

Am o nelamurire. Cand prietenul meu imi face oral, la o anumita pozitie simt o mare nevoie sa fac pipi. In acelasi timp mi se umfla putin labiile mici si clitorisul, am si o sensibilitate la clitoris si o mica durere. Ma enerveaza, fix atunci cand ma simt mai bine imi vine senzatia aia de pipi. Ce sa fac sa nu o mai simt?

Răspuns Câştigător
| Balanica12 a răspuns:

Foarte bine, incearca sa lasi sa iasa, relaxeaza-te ca o sa te simti bine. Squirt se numeste laughing

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bună Andreea, ce vârstă ai?

| mihai69 a răspuns:

Să-i dai drumul să iasă; ești printre puținele fericite care au parte de squirt (ejaculare feminină).

| alina2k18 a răspuns:

Semn de squirtwinking

| Gogoasa24 a răspuns:

Cand introduce (ce introduce el pentru a iti face masaj) spune-i sa nu apese in partea de sus deoarece acolo se afla vezica si el o apasa, legat de clitoris spune-i sa nu puna prea multa presiune pe el dintr-o data.

| kossmynet a răspuns:

E posibil sa faci squirt