| Daisydaisyiii a întrebat:

Buna TPU, am o poveste foarte ciudata.
Cand aveam 6 ani eu cu verisoara mea eram foarte tâmpiți si nu stiu de unde stiam de acele "filme", intr-o zi mi-a spus sa ne uitam si m-a întrebat daca poate sa isi bage gura la mine in **** eu am acceptat va dati seama la 6 ani... Si ma tot macină acest gand toate nopțile a durat 1 secunda dupa a scos gura. Credeți ca ar trebui sa ma opresc sa ma gândesc la acest lucru? :/

5 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Cere- i lui Dumnezeu iertare ca ai acceptat asta si cere- i sa - ti curateasca trupul si mintea cu sangele lui Iisus Hristos si declara rupta legatura sufleteasca nedumnrzeiasca dintre tine si verisoara ta.

| Violleta2022 a răspuns:

Ar fii trebuit sa uiti demult, fiindca a fost o joaca prosteasca de copii mici.

| Sofer a răspuns:

Nu te mai gândi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!

Desi nu s-a ajuns la un "nivel" ca si acesta, au fost foarte multe lucruri obscene intre mine si verisoara mea, incepand cu varsta de 6 ani si care s-au incheiat in adolescenta

Amandoi avem cate 22, respectiv ea 23 si toate aceste lucruri au avut repercursiuni pentru mine, o privesc in felul ala si simt ca as face sex cu ea

Daca verisoara mea ar fi suficient de deschisa la mine, as vorbi cu ea deschis despre asta, cred ca asta ar fi cea mai buna solutie

In caz contrat, trebuie sa ne luam gandul si sa trecem mai departe, poate vorbind cu un prieten sau chiar un terapeut cu care sa rezolvam problema

| rapandula a răspuns:

Salut. Ati fost copii mici, nu stiati multe aspecte social-spirituale despre asta si atunci nu e de acuzat sau de "dat in cap". Viata merge mai departe, nu trecutul ar trebui sa ne preocupe, ci intelepciunea invatata din acesta.
Da, n-ar mai trebui sa te gandesti la asta opsesiv iar daca spui ca poti face asta, fa-o, in caz contrar ocupa-ti timpul cu ceva ce te-ar face sa nu te mai gandesti sau poti merge la psiholog. Sa stii ca nu este o rusine sa mergi la psiholog. Dimpotriva, este la moda.